Aktuality

Září 2023

Drink měsíce září – Aperol Spritz – 150 Kč

Užijte si ikonický "Aperol Spritz" na našem baru nebo v Luxury Island SpaPochutnejte si na našem drinku měsíce!

Těšíme se na Vás!

  


 

Listopad 2022

Salomon WINTER SKYRACE 2022 startuje již 3. prosince! 

Jako oficiální partner vás zveme na další ročník Salomon WINTER SKYRACE. Přijďte si ku příležitosti zakončení běžecké sezóny pod Ještědem zazávodit na trasách 6, 13, nebo 21 km a poznejte pravou zimní ještědskou atmosféru. Součástí závodů je i Canicross, vezměte tedy s sebou i svého pejska. Samozřejmostí je i originální finisherská medaile, čelenka a bohatý startovní balíček. JESTEDSKYRACE si pro vás k tomu připravili kvalitní zázemí, super jídlo a i nějaký ten svařáček.

Detaily akce a registraci naleznete ZDE

#DYCKYJESTED


Červenec 2022

Nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY"

Připravili jsme a spustili jsme pro vás nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY".

Náš věrnostní program nabízí a odměňuje Vaši věrnost slevami a dalšími výhodami. Čím více pobytů u nás zrealizujete, tím vyšší slevu od nás obdržíte.

Věrnostní program "PYTLOUN FAMILY" platí pro všechny hotely a restaurace PYTLOUN HOTELS.

Popis všech výhod včetně online registrace naleznete ZDE.

 


Květen 2022

Thajské masáže v Pytloun Wellness Travel Hotelu

Nově jsme pro Vás v hotelu otevřeli masážní studio thajských masáží. Studio nabízí bohatou nabídku relaxačních thajských masáží, které provádí certifikovaní maséři a masérky.

K relaxaci doporučujeme luxusní Královskou thajskou masáž-NUAT PRAKOP. 

Speciální nabídka na období 1.5. - 30.6.2022 - thajské masáže s 20% slevou, neděle - čtvrtek. Neváhejte s rezervací.

 


Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na naší recepci a odvézt si ho s sebou domů.

 


Prosinec 2021

 

 


Duben 2021

LANOVKA NA JEŠTĚD ZDARMA

Pro naše hosty máme připravnou zpáteční jízdenku lanovkou na Ještěd zdarma. Nabídka je platná na období od 1.5.2021 - 31.10.2021, při minální délce pobytu 2 noci.
Pozn.: Lanovka jezdí v měsících květen, červen, září, říjen o víkendech a státních svátcích; v měsících červenec a srpen jezdí denně.


Medailonek Jakuba Moravce, Operation Manager

Skoro již 10 let je ve službách, kdy část jeho zkušeností pochází z etapy jeho života v anglickém Liverpoolu, kde přišel na chuť bojovým sportům, a to konkrétně jiu-jitsu a K1. Ve volných chvílích se věnuje čtení knih, kdy jeho nejoblíbenějším žánrem je sci-fi a zároveň si užívá cestování po těch méně známých koutech naší republiky. Spojení s přírodou je pro něj největší relaxací.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Červenec 2020

Veřejné wellness

Pro hosty, kteří jsou ubytováni v některém z PYTLOUN HOTELS v Liberci nabízíme nově zdarma 30-ti minutový vstup do wellness centra "Luxury Island Spa" ve veřejných čase a to denně od 9:00 - 14:00 hod. Prosíme pouze o rezervaci času předem na recepci hotelu: Tel.: 774 484 002 nebo email: travel@pytloun-hotels.cz. Děkujeme.


Nové matrace

Protože jsme přesvědčeni, že zdravý spánek je základem pro úspěšný den, zajistii jsme na všech pokojích nové a pohodlné matrace. Věříme, že se u nás vyspíte jako doma.

Made with by Bookassist

Online rezervace