Aktuality

Květen 2022

Thajské masáže v Pytloun Wellness Travel Hotelu

Nově jsme pro Vás v hotelu otevřeli masážní studio thajských masáží. Studio nabízí bohatou nabídku relaxačních thajských masáží, které provádí certifikovaní maséři a masérky.

K relaxaci doporučujeme luxusní Královskou thajskou masáž-NUAT PRAKOP. 

Speciální nabídka na období 1.5. - 30.6.2022 - thajské masáže s 20% slevou, neděle - čtvrtek. Neváhejte s rezervací.

 


Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na naší recepci a odvézt si ho s sebou domů.

 


Prosinec 2021

 

 


Duben 2021

LANOVKA NA JEŠTĚD ZDARMA

Pro naše hosty máme připravnou zpáteční jízdenku lanovkou na Ještěd zdarma. Nabídka je platná na období od 1.5.2021 - 31.10.2021, při minální délce pobytu 2 noci.
Pozn.: Lanovka jezdí v měsících květen, červen, září, říjen o víkendech a státních svátcích; v měsících červenec a srpen jezdí denně.


Medailonek Jakuba Moravce, Operation Manager

Skoro již 10 let je ve službách, kdy část jeho zkušeností pochází z etapy jeho života v anglickém Liverpoolu, kde přišel na chuť bojovým sportům, a to konkrétně jiu-jitsu a K1. Ve volných chvílích se věnuje čtení knih, kdy jeho nejoblíbenějším žánrem je sci-fi a zároveň si užívá cestování po těch méně známých koutech naší republiky. Spojení s přírodou je pro něj největší relaxací.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Červenec 2020

Veřejné wellness

Pro hosty, kteří jsou ubytováni v některém z PYTLOUN HOTELS v Liberci nabízíme nově zdarma 30-ti minutový vstup do wellness centra "Luxury Island Spa" ve veřejných čase a to denně od 9:00 - 14:00 hod. Prosíme pouze o rezervaci času předem na recepci hotelu: Tel.: 774 484 002 nebo email: travel@pytloun-hotels.cz. Děkujeme.


Nové matrace

Protože jsme přesvědčeni, že zdravý spánek je základem pro úspěšný den, zajistii jsme na všech pokojích nové a pohodlné matrace. Věříme, že se u nás vyspíte jako doma.

Made with by Bookassist

Online rezervace